Oto Paspası Nedir ? En Çok Nerelerde Kullanılır

 

Tasarım konusunda hizmet veren birçok firmanın dikkat etmesi gereken husus, tasarımın uygulandı alanı doğru şekilde yansıtmasını sağlamaktır. Bu anlamda hizmet veren birçok firma başarısını buna borçlu olmaktadır. Turkey Ajans olarak bizler de sizlere bu anlamda kaliteli hizmet sunuyoruz. Tasarım her üründe uygulanacak bir hizmet dalıdır. Geniş bir alanda uygulanabildiği için de profesyonel bir ekip tarafından uygulanması gerekir. Firma olarak sizlere profesyonel bir ekip ile hizmet vermekteyiz.

 

Günümüzde  artık oto yıkamalar firmaları  müşterilerinin aklında daha fazla kalabilmek için son 3-4 yıldır kullanılan baskılı oto paspasını tercih ediyorlar.

 

Kağıt otopaspası firma logonuzu üstünde taşıyarak uzun süre deforme olmamakla birlikte daha kurumsal bir firma olduğunuzuda müşterinize özen ve güven konusunda yardımcı olmaktadır. Oto paspası Antalya da basım kalitesinizi Türkiye’nin Antalya, İzmir, Isparta, Afyon gibi birçok yerine ulaştırıyoruz.  Çalışmaları 34×49 cm şeklinde olmakla beraber Tek renk baskı şeklinde yapılmaktadır. Örneğin Antalya oto paspası bastırmak istiyorsunuz ancak, organize matbaacılık gelişmediğinden fiyatlar çok pahalı olduğundan araştırma yapmaktasınız.  Tek renk oto paspasını Antalyada üreterek en az 1000 adet olmak üzere 5000 adet şeklinde basımlarını gerçekleştiriyoruz.