Günlük işlerde en çok kullanılan ürün olan kalemler, firmaların veya kullanıcıların vazgeçilmez ürünüdür. Reklam sektöründe ise çoğu firmaların promosyon kalem ürünlerini yaptırmaları gözükmektedir.

İşletmelerin en önemli reklam kaynağı, fuarlar da yada iş toplantılarında görsellik vermek ve firmasını tanıtmak için promosyon kalem yada farklı tarzda ürünler bastırmaktadır. Turkey Ajans olarak sizlerin bu konuda ki reklam ve promosyon kalem baskısı tercihlerinizde yanınızda olmaktayız.

Peki Promosyon Kalem Nasıl Tedarik Edilmektedir?

Ürünler çeşitlerine göre sınıflandırılmaktadır. Ucuz promosyon kalem tedarik etmek için birçok farklı ürünler bulunmaktadır. Yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz ürünün kodu 506 Kalem’dir. Bu tür kalemlerde genellikle tek renk baskı yapılmaktadır. Baskılar tampon baskı dediğimiz kalemlere tek tek verilen yazı ve logo formatlarına göre üretimi yapılmaktadır. Tabiki üretimden önce promosyon kalem baskısı yaptırmadan önce demo çalışmanızı görmeden kesinlikle onay aşamasına girmemelisiniz. Ürün ile ilgili sorularınız var ise bize bu konuda aramayı yada mail atmayı unutmayınız.