Amerikan servis, genellikle restoranlarda, lokantalarda, kafelerde, fastfood, dinlenme tesislerinde, pizzacılarda ve benzeri yerlerde servis tabaklarının altında kullanılan kağıtlara Amerikan servis denilir. Amerikan servis basımı ayrıca fiyatları ve baskısı açısından ucuz olması da tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Birçok insan gitmiş olduğu mekanlarda Amerikan servis kağıtlarını görmektedir ; fakat görmüş olduğu şeyin Amerikan servis ismini taşıdığını bilmemektedir.

 

Amerikan servis işlemi tam anlamıyla profesyonellik gerektiren hassas bir işlemdir. Bu yüzden birçok tasarım firmaları bu konuda gelişi güzel işlemler sonucu tasarımlarını yapmaktadır. Tabi bu gelişi güzel yapılan tasarımlar müşteriler tarafından ilgi görmediğinde, boşa harcanan bir bütçe söz konusu olmaktadır. Bu yüzden , Amerikan servis konusunda   tasarım firmaları özenle araştırılmalıdır. Turkey Ajans firması bu konuda size gerekli yardımı sağlamaktadır. Turkey Ajansda,  estetiklik ve kalite ön plandadır. Genellikle restoranlarda ve kafelerde gerek duyulan Amerikan servis kağıtlarında satışı desteklemek için , menülerin tanıtımı, ya da söz konusu olan firmanın tanıtımı yapılmaktadır. Bu işlem çok kolay gibi görülse de aslında profesyonellik işidir. Turkey Ajans Amerikan servis için oldukça kaliteli kağıtlar kullanılmaktadır. Bu kaliteli kağıtlar üzerinde müşterilerin ilgisini çeken sloganlar, resimler ve fiyat listeleri yer almaktadır. Müşteriler,  Turkey Ajans sayesinde bulundukları mekan hakkında birçok bilgiye sahip olmaktadır. Amerikan serviste kullanılan kağıtların kalitesi kadar ebatları da oldukça önemli görülmektedir. Çünkü mekanlarda kullanılan masanın büyüklüğü ya da masanın küçük olması bu kağıtların o masada ne kadar estetik bir görüntü oluşturmasını sağlamaktadır. Bazı tasarım firmaları piyasada,  Amerikan servis kağıtlarının yapımında müşterilerden yüksek maliyetler istemektedir.Turkey Ajans Amerikan servis kağıtları yapımında  müşterilerine oldukça uygun fiyatlar verilmektedir. Müşteriler piyasada bulunan diğer tasarım firmalarında gördükleri yüksek fiyatlardan sonra,  Turkey Ajansı  tercih etmektedir. Turkey Ajans Türkiye’nin her yerinden sipariş verme imkanınız bulunmaktadır. Amerikan servis kağıtlarında Turkey Ajansda 1. (birinci) hamur kağıt kağıt kullanılmaktadır. Bu durum restoranlara ve kafelerde üzerinde herhangi bir içecek döküldüğünde Amerikan servis kağıtları hiçbir şekilde zarar görmemektedir. Turkey Ajans firmasında müşteriler tarafından istenilen iş en kısa zamanda müşterilere teslim edilmektedir. Bu sayede müşteriler fazla zaman kaybetmemiş olmaktadır.

 

Sizde restoranınıza, kafenize ve benzeri mekanlarınıza Amerikan servis kağıtlarından mekanınızda bulunmasını istiyorsanız tek tercihiniz, Turkey Ajans olmalıdır.

Amerikan Servis Baskı Nasıl Yapılmalıdır?

Genellikle yemek sektörlerinde kullanılan amerikan servis kağıtları basımı günümüzde hem kolaylık hemde görsel açıdan reklam yaptırabilen bir ürün olduğundan en çok tercih edilen ürünler arasından gelmektedir. Bu sebepten dolayı amerikan servis baskı için kullanacağınız faktörler çok önemlidir. Kağıt seçimi yaklaşık 90gr kuşe yada 105 gr kuşe şeklindedir. Özel kağıt gramajı 135- 150 gr şeklinde de amerikan servis basımıyapılabilmektedir. Kağıt gramajlarına göre fiyattaki değişiklikler aşağıdaki listede sadece 105gr kuşe kağıtlar için verilen işlerde geçerlidir. Özel basım yada isteğimiz üzeirne yapılacak amerikan servis baskı fiyatları almak için bize mail atmanız yeterli olacaktır.