Cepli dosya, şirketlerin tasarımları ve basımı konusunda en çok üretilen fiyatları ucuz olan reklam ürünlerin başında gelmektedir. Cepli dosyalar firmalar tarafından oldukça ilgi görmektedir.

Firmaların olmazsa olmazı olan reklam vermeleri, günümüzde promosoyon çeşitlerininde artmasında sebebiyet vermiştir. Çünkü bir firmanın örneğin, cepli dosya baskısı olması o ürünün kendi açısından firmasının da tanıtımı olabilmektedir. Bunun için cepli dosya fiyatları, hem fiyatları hemde kurumsal açıdan reklam vermenizi ve firmanızı tanıtmanızı sağlıyan araçlar olarak görülmektedir. Ucuz cepli dosya imalatı yapan matbaalar genelikle 350 gr kuşe kağıda basılan ürünlerde 22×31 ebatlarında iç cepli (tek cepli) baskılar şeklinde yapmaktadırlar. Özel üretimli olan cepli dosya baskısıürünlerinde ise, yapılan bıçak çalışması ile baskılarınız yapılmaktadır. Aşağıdaki cepli dosya fiyatları bilgilerimizi ve yapacağımız işleyişler hakkında sizlere detaylı bilgileri yine de vermiş olmaktayız.  Sorulanız ve de özel istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirisiniz.

 

Dosyalar kullanım amaçlarına göre sınıflandırılmaktadır. Özellikle kurumsal firmalar , sunumlarını cepli dosya ile yapmaktadır. Cepli dosyalarda bütünlük esasları uygulanmaktadır. Bu yüzden cepli dosyalar firmalarda konferans salonlarında,  yapılan sunumlar için oldukça ideal bir seçim olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmalar, diğer firmalar ile yapacakları iş sözleşmelerinde yapılacak olan işin tanıtımını cepli dosyalar sayesinde yapmaktadır. Cepli dosyalar iş görüşmelerinde firmalara büyük avantaj sağlamaktadır. Cepli dosya yapımında Turkey Ajans tasarım, oldukça önemli görülmektedir. cepli dosya yapımında Turkey Ajans firması oldukça kaliteli bir hizmet vermektedir. Cepli dosyalarda firmaların isteğine göre, tek ya da iki sayfada birden cep vardır. Bu ceplerde firmaya ait kartvizit ve firmanın tanıtım cdleri bulunmaktadır. Böyle bir imkanın sağlanması ile,  cepli dosyanın verildiği kişi tarafından katalog incelendikten sonra , firma yetkilisine ulaşma imkanı sağlanmış olmaktadır. Cepli dosyalar ile firmaları farklılaştıran, etkili bir sunum yapılması sağlanır. Cepli dosyalarda firmaların istekleri doğrultusunda parlak ya da mat renkte kuşe kağıt kullanılmaktadır. Turkey Ajans firmalarında, cepli dosya yapımında 250 ila 300 gram arası kuşe kağıtlar tercih edilmektedir. Bu cepli dosyaların üzerine firmaların istekleri doğrultusunda selofan uygulaması da yapılmaktadır. Cepli dosyaların kapaklarında firmalara ait özel logoları da Turkey Ajans firması tarafından basılmaktadır. Bu logolar cepli dosyanın üzerinde farklı bir renk tonunda basılarak logonun dikkat çekmesi sağlanmaktadır. Bu uygulamaya lokal lak uygulaması da denilmektedir. Cepli dosyalar firmanın bütünlüğü ile uyuşması gerekmektedir. Bu yüzden cepli dosyaların tasarımları firmalar tarafından da tasarım firmalarına gelmektedir. Firmaların böyle bir çalışması yok ise tasarım firmaları tarafından baştan cepli dosya üretimi yapılmaktadır. Kurumsal firmaların tercih etmiş olduğu cepli dosyaları, üniversite öğrencileri de tercih etmektedir. Üniversite öğrencileri derslerinde sunum yapmaktadır. Bu sunumu cepli dosyalar sayesinde gerçekleştirmektedir. Bu durum öğrenciye kolaylık sağladığı gibi sunumunun da etkili olmasını sağlamaktadır.

Kurumsal kimliğinizi parçası olan cepli dosya basımı imalatı genellikle fiyatları ve baskıları oldukça iyi olduğundan tercih edilen ürünler olmaktadır. Bunun için cepli dosya fiyatları almadan önce çalışmanızın taşma paylarını ve kesim için uygulanan bıçak şablonuna kesimleri de dikkat edecek şekilde kontrol ederek baskıya vermeniz, bası sonrası oluşabilecek sıkıntılardan ötürü sizi kurtarmış olacaktır. Sizler yine de cepli dosya baskısı yaptırma isterseniz, ücretsiz tasarımımız olan cepli dosya tasarımı ve cepli dosya örneklerini sizlere sunabileceğimizi bilmenizi isteriz. Tek yapmanız gereken firma logonuzun PDF formatın da yada diğer tasarım programlarında kullanılan formatlarda olmasına dikkat ediniz. Baskılarınızın daha kaliteli çıkması ve görsel açıdan güzel gözükmesini istiyorsanız bu gibi talimatlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Peki Cepli Dosya Çeşitleri Nelerdir ?

  • Tek Yönlü Cepli Dosya Basımı
  • Tek Yönlü İçi Tek Renk Cepli Dosya Basımı
  • Tuale Cepli Dosya Basımı
  • Kabartma Laklı Cepli Dosya Basımı
  • Parlak Selefonlu Cepli Dosya Basımı
  • Mat Selefonlu Cepli Dosya Basımı
  • Çift Yönlü Cepli Dosya Basımı
  • Laklı Cepli Dosya Basımı
  • 350gr Kuşe Cepli Dosya Basımı
  • 400gr Kuşe Cepli Dosya Basımı

Cepli dosyalar tanıtım ve ihtiyaç aracı olarak kabul edilmektedir. Sizde cepli dosyaya sahip olmak istiyorsanız Turkey Ajans  ile tanışmalısınız.