Broşür basımı, işletmelerin baskı ve fiyatları yada ucuz oluşu konusunda reklam yapabileceği ürünlerin başında gelmektedir. En çok tercih edilen ve maliyet olarak ta uygun olan ürünlerin başında yer almaktadır.

Reklam, dünyanın neresinde olursanız olun mutlaka uygulanan ve kitleleri satın almaya teşvik edilen araçların başında yer almaktadır. Çünkü tanıtımın ve reklamın olmadığı bir yerde, broşür basımı yada el ilanı basımı dediğimiz bir çok yapılan çalışmalar olumsuz olurdu. Bunun için reklam ne kadar önemliyse, tasarım ve görsel yaratıcılıkta bir o kadar da önemlidir. Firmamız bu konuda ki yapısal anlayışı ve görsel yetenek tecrübesiyle müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Ancak bunları yapabilmek için deneyim ve birikime ihtiyaç vardır. Peki diyelim ki sizlerde bir broşür basımı yaptırmak istiyorsunuz, acaba nasıl oluyor bu broşür basımı çalışması, bunları öğrenmemiz lazım olmaktadır.

Broşür Basımı Aşaması Nelerdir ?

Turkey Ajans firması, el ilanlarında müşterilerine gereken önemi vermektedir. El ilanları 1. Hamur kuşe kağıda basılmaktadır. İstenildiği takdirde 90gr kuşe yada 148 gr kuşe dediğimiz kağıtlara, ister tek yön istenirsede çift yön baskı şeklinde çok renkli basımı gerçekleştirilebilir. Firmaların isteklerine göre el ilanları özel ebatlar dediğimiz şekilde de basılabilir. Özellikle a4 tek kırım broşür basımı yada a5 tek kırım broşür basımı yada a3 tek kırım broşür basımı gibi özel istekleri de firmamız yapabilmektedir. Genellikle firmalar el ilanlarında, a4 kağıdını tercih etmektedir. A5 kağıt tercih eden firmalar da bulunmaktadır. Müşterilerimizin isteklerine göre tercihleri doğrultusunda istedikleri kırımlı broşür çalışmalarını yapabilmekteyiz. Gc tasarım firmaların bu isteğini kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir. Firmaların el ilanlarındaki amacı aynı anda birden fazla kişiye ulaşmak ve firmasının tanıtımını yapmak olduğu için firmamız bu konuda titiz davranmaktadır. El ilanlarında, Gc tasarım firmamız ürünleri anlaşılır ve dikkat çekici olmasına dikkat etmektedir. Çünkü broşür baskısı diğer tasarım çeşitlerine göre daha ucuz maliyet ve emek içermektedir. Bu yüzden firmalar çok büyük maliyetler ile reklam departmanlarına başvurmak yerine bizleri tercih ederek broşür fiyatları konusunda yardım almaktadır. El ilanları genellikle tek taraflı yada çift taraflı olarak da kuşe kağıda basılabilmektedir. El ilanları basımı oldukça öz metinler içermelidir. Çünkü tasarımlarınızın ve reklam konusunda ki hedef kitlenizin seçimi için, bu konuda bilgilendirmek gerekmektedir. Çoğu tasarım firmaları, uzun metinler hazırlayarak oluşturdukları broşür baskıları ile müşterilerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Bu yüzden Gc tasarım firmamız a4 3 kırım broşür yada a3 3 kırım broşür konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır.  El ilanlarının kullanım alanları oldukça geniştir. Firmalar açılış törenlerini el ilanları ile müşterilerine duyurmaktadır. Bu durum zaman açısından da önemli görülmektedir. Firmalara getirilen yeni ürünlerin duyurusu el ilanları ile halka duyurulmaktadır. Firmalar bazı ürünlerinde ciddi anlamda indirim uyguladıklarında el ilanları ile müşterilerine ulaşır. Firmalar el ilanları ile ürünleri hakkında duyuru yaparken aynı zamanda firmasının ismini markalaştırma yoluna gider. El ilanları ile,  firmanın prestiji artarken ürünlerinin satışında da artış gözlenmektedir.

Turkey Ajans firması, el ilanlarında kaliteli baskı ile müşterilerine kapılarını açmış olmaktadır.. Sizler de firmanızda yeni ürünlerinizi, kampanyalarınızı, ya da açılış törenleriniz gibi  müşterilerinize ucuz broşür basımı ile ulaşmak istiyorsanız tercihinizi bizlerden yana kullanmaktan kaçınmayınız.

Broşür Tasarımı Denince İlk İsim Turkey Ajans

Sektörde hızla büyüyen rekabet, bizleri daha da olgunlaştırmaktadır. Çünkü bu konuda gelişmemizi gösteremezsek yapacağımız her işin hiç bir profesyonelliği kalmayacaktır. Bunun için broşür basımı yada el ilanı basımı gibi işlerde titizlik ve müşterilerimizi verdiğimiz öz güven bizleri daha da ilerilere götürmekte ve geliştirmektedir. Çağımızın ve teknolojimizin gelişmesiyle makilerinde yenilenmesi, seri üretim dediğimiz matbaaların da gelişmesine neden olmuştur. Buna bağlı olarak da broşür baskısı kaliteli ve de ucuz maliyeti ile reklam sektöründe yerini almıştır. Kolay olmayan fakat bir o kadar da kullanımı ve reklam konusunda ki başarısı olan el ilanı broşürlerini basımı tercih edilen ürünlerin başında olmuştur. İçeriklerini ve bilgilerini çok iyi kullanan işletmeler, bu konuda ki başarılarını satış yada kazanım olarak almışlardır. Broşür basımı yapmadan önce, neler yapacağınızı mutlaka düşünmelisiniz. Çünkü reklam bir yaratıcılık olgusudur. Reklamın olmadığı yerde kalite yada insanlara verilen hizmet anlaşılamaz. Yaratıcılık ve günümüze gör yapılan çalışmaları benimsediğiniz de bir çok özel broşürleri kendinizin de yapabilieceğinizi göreceksiniz. Ucuz broşür basımı elde etmek için mutlaka aşağıdaki fiyatlandırmalarımıza bakmanızda yarar olacaktır. Verdiğimiz ebatlara göre fiyatları artan broşürlerin kalitesi ve çeşitleri bilgilerinize sunulmuştur. İşinizi güzel çıkmasını ve baskıda yada giyotin kesimi dediğimiz son işlemlerde sorun çıkmaması için mutlaka çalışmalarınızı yada demolarınızı kontrol etmelisiniz.

Sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak isteyip, bizlere broşür basımı yada özel isteklerinizde yardımcı olmamızı isterseniz, bu konuda ki ekibimize yada yukarıdaki telefon numaralarımızdan da bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayınız ki işinize ne kadar özen gösterirseniz, işiniz de size özen gösterir.