Afiş Basımı hizmetlerimizi gözden geçirdiniz mi? Kendi marka kimliğinizi öne çıkartabilmeniz için yoğun bir şekilde tercih edilen bu ürünler, şıklığı ve zarafeti yakalamanıza yardımcı oluyor. Kalitesi ile pek çok kişi tarafından gözden geçirilmiş ve dikkatleri üzerine toplamış bu ürünlerle çok daha ihtişamlı bir ortam yaratmak mümkün. Afiş basımını dilediğiniz malzeme, kağıt boyutları, renk seçimleri veya birçok duruma göre değerlendirmek mümkün.

Sinema salonlarında görmeye alıştığımız klasik formatta ki afişlerden, büyük billboard alanlarında gördüğümüz baskılara kadar onlarca farklı boyut bulunmaktadır. Sınıfında önemli bir yer edinmiş bu ürünlerle kendi firmanızı veya firmanıza bağlı ürünleri milyonlarca kişiye duyurabilirsiniz. Mevsim koşullarından etkilenmeyen baskıları sunan ve iç & dış ortamda gayet rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünleri tarafınıza sunabilmek adına buradayız. Siz de hemen Afiş Basımı konusunda ek hizmetler alabilir, bu alanda çok satan ürünleri görme fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Birinci sınıf baskı kalitesi ile en şık ürünleri tarafınıza sunuyoruz.

Markanızı veya Ürünlerinizi Afişler ile Tanıtın!

Afişler hayatımızda önemli bir yer edinmektedir. Dışarıda veya bir işletmeye gittiğimiz zaman onlarca farklı afiş tasarımı ile karşılaşmak mümkündür. Her birinin amacı ya bir markayı tanıtmak ya da markaya bağlı olan ürünler hakkında kitlelere bilgi vermektir. Bu da ürünlerin daha fazla satılmasına ve daha fazla kitle tarafından tercih edilmesine aracılık etmektedir. Bu sebeple Afiş Basımı hizmetlerinden faydalanan birçok irili ufaklı işletme, marka değerini çok daha üst alanlara taşımayı hedefliyor. Bu ürünlerle beraber elde edebileceğiniz ayrıntılar ise şöyle;
• Birinci sınıf baskı kalitesi ile hazırlanan ürünler sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlanır.
• Markanızı veya ürünlerinizi tanıtmak için en verimli yol Afiş Basımıdır.
• Dış ortamlarda ki kullanımında ömrü azalmaz veya herhangi bir mevsim koşulundan etkilenmez.
• Dünya genelinde kabul görmüş bir reklam yoludur.
Siz de hemen tüm boyutlar, farklı renk seçenekleri, baskı malzemesi kalitesine göre dilediğiniz ürünü seçme fırsatlarına sahip olun. birbirinden kaliteli Afiş Basımı ürünleri ile çok daha şık bir ortam oluşturmanıza yardımcı olan ekibimiz, binlerce ürünü aynı gün hazırlar ve tarafınıza ulaştırır.

Reklam sektöründe afiş basımı oldukça maliyeti ve ucuz fiyatları açısından en çok tercih edilen baskısı güzel olan ürünlerin başında gelmektedir.
Afiş baskısı reklam sektöründe en çok tecih edilmektedir. Genelikle üst düzey firmaların kampanyaları ve reklamlarını yapmak için afiş basımı yaptırmaktadırlar. Bunun için en önem işlerin başında gelen afiş basımı fiyalarının maliyetleri ve basım aşamalarının tespit edilmesi ve analiz yapılması gerekmektedir. Tercihen en az 50×70 cm yada özel 35×50 cm olan afiş basımları renk seçeneklerine göre değişkenlik gösterebilir. Bunun için bizden afiş fiyatları hemde afiş basımı için teknik bilgileri alabilirisiniz.

Afiş Basımı Aşamalarını Nasıl Olmaktadır?

Afişlerde sanatsal kaygılar güdülmektedir. Bu yüzden özenle ve estetik bir şekilde elde edilmeye çalışılmaktadır. Afiş tasarımları, bir ürün ya da bir hizmeti tanıtmak için, festival, seminer, konser gibi etkinlikler için hazırlanmaktadır. Afiş tasarımını birçok sektör kullanmaktadır. Bu sektörler amaçları doğrultusunda afis tasarımını gerçekleştirmektedir. Genellikle afiş tasarımı reklam amacıyla kullanılmakta olup geniş kitlelere hitap etmektedir. Afiş tasarımları genellikle yazı ve ilgi çeken resimlerden oluşmaktadır. , bu konuda oldukça önemli görülmektedir. Birçok tasarım firmaları bulunmaktadır. Fakat  önemli olan disiplindir.  disiplini kendilerine ilke edinen firmalardan biridir.  afişlerde müşteriler tarafından istenilen amaçlar gerçekleştirilmektedir.  deneyimli elemanlar sayesinde, afişler titizlikle hazırlanırken afişlere sanatsal paylarda eklenmektedir. Bu durum hem müşteri tarafından kabul görmekte; hem de afişlerin hitap ettiği kesimin dikkatini çekmektedir. afişler resim ön planda olmaktadır. Yazı ise afişe yardımcı olan unsurdur. Yani yazı ile afişler bütünlük kazanmaktadır. Afişler oldukça az yazı içermeli ve ilgi çekici olmak zorundadır. Bu yüzden bu durumun üzerinde dikkatle durulmaktadır, afiş tasarımı  kısa ve öz bir şekilde ve güzel bir şekilde ifade edilmektedir.  afişler konusundaki titizliğini afişlerde kullanmış olduğu resimlerle, uygun başlık ve alt başlıklarla, kısa öz sözel sloganlarıyla afiş işlemlerini gerçekleştirmektedir.  bu konuda büyük emek sarf etmektedir. Bu sarf ettiği emeğin karşılığını müşterilerinin yoğun ilgisi ile emeğinin karşılığını almaktadır. Afiş tasarımlarında maliyetler farklılık göstermektedir. Bu farklılıkları yaratan ise afiş tasarımında kullanılacak malzeme, ve boyut farkıdır.Turkey Ajans müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmak için,  dijital basım evleri ile kaliteli ürünler ortaya koymaktadır. Turkey Ajans önemli olan kaliteli ürünleri elde ederken diğer tasarım firmalarında olan yüksek fiyat farkının tersine uygun fiyatlar ile hizmetlerini gerçekleştirmektedir.