ARAÇ GİYDİRME

Araç giydirme yada diğer adıyla araç kaplama gerçek bir işcilik isteyen işlemdir. Tasarımından uygulamasına kadar her anının titizlikle yapılması gerekir.Antalya araç giydirme işinde firmamız Turkey Ajans  olarak yüzlerce referansa sahibiz.

   ANTALYA  ARAÇ GİYDİRME AŞAMALARI NELERDİR.

         Kaplanacak Aracın Ölçülendirilmesi.

Öncelikle kaplanacak araç için uzman personelimiz tarafından ölçülendirilir. Bu ölçüler kapı Boşlukları , aynalar , Farlar , Sinyaller ve tampon boşlukları gibi yerlerdir tasarım yapılırken buralara ince detaylı resim ve ya yazı denk gelmesin diye titiz bir çalışma yapılır.Bu alınan ölçüler bilgisayar ortamına atılır ve artık iş tasarım ekibine geçer.  araç kaplama ücretsiz fiyat teklifi için mutlaka bizden fiyat alınız.
KAPLANACAK ( GİYDİRİLECEK ) ARACIN TASARIMININ YAPILMASI

Tasarım aşamasına gelen araç artık bir yürüyen tabela olacağı için üzerindeki tasarımın sade şık ve açıklayıcı olması gerekiyor. Nekadar sade ve firmanın renklerini taşırsa o kadar bilinirliği artar ve tanıtıma faydası olur. Grafik tasarım ekibimiz çizinini yapar bir kaç örnekle müşterimize sunar ve onayını alır almaz baskı ekibimize gönderir baskı ekibimiz artık ölçü almasına veya aracı görmesine bile gerek yoktur ölçüler hazır bir şekilde zaten kendisine gelmiştir araç kaplama folyosuna baskıyı gerçekleştirir.

KAPLANACAK ( GİYDİRİLECEK ) ARACIN UYGULAMAYA ALINMASI Baskısı hazır malzeme uygun hava sıcaklığında tek parça halinde aracın parçalarına uygulanmaya başlanılır. Örn: Ön çamuluk tek parça , Tavan Tek Parça gibi) ankara araç giydirme ve araç kaplamada yaptığımız onlarca örnek araç görebilirsiniz. Asıl hedefimiz siz değerli müşterilerimizin araçlarının uzun ömürlü bir malzemeyle araçlarını sıfır hata ile kaplama